בואו לעקוב אחרינו

כל המדריכים

רכישה, תכנון ועיצוב מטבח אינם דבר פשוט. הזירה המרכזית לעיצוב מטבחים תעשה לכם את החיים קלים הרבה יותר. יש לנו כ-30 שנות ניסיון בתחומי הוצאת ספרים ומגזינים לעיצוב, לצד לימוד, הדרכת והסמכת מעצבי מטבחים לכל החברות בתחום במכללה של המרכז הישראלי לעיצוב. בעמוד זה תמצאו מדריכים מפורטים בכלל הנושאים המרכיבים את עולם המטבחים, רעיונות, עצות, טיפים, פרויקטים להשראה ועוד.

רכישת מטבח, כידוע, היא אחת ההחלטות החשובות (והיקרות) שתקבלו בחייכם. זוהי בחירה שתלווה אתכם למשך תקופה ארוכה, ולכן עליכם להשקיע מחשבה ומאמצים ביצירת מטבח שיתאים לכם כמו כפפה ליד וישלב בצורה מושלמת בין עיצוב, שימושיות ופונקציונליות. בין השאר, עליכם לבחור את החומרים הנכונים, להחליט מהו הסגנון העיצובי האידיאלי עבורכם, לתכנן היטב את תשתיות המטבח, לבחור מכשירי חשמל משטחי עבודה, כיורים, ברזים ותאורה.ועד לפריטים הקטנים שחשיבותם גדולה מאוד, דוגמת אביזרי פרזול למיניהם.

המדריכים המפורטים שלנו, אשר נכתבו ונערכו על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום המטבחים בישראל, יעזרו לכם להגשים את חלום עיצוב המטבח המושלם שלכם. אנחנו מאחלים לכם תועלת והנאה מרובה.

קרא עוד סגור

מיון לפי קטגוריה

Posts – Only Manuals