בואו לעקוב אחרינו

EuroCucina – תערוכת העיצוב והרהיטים הגדולה בעולם יוצאת לדרך

שיתוף הפוסט

יש מספר מועדים בשנה שהם בבחינת חג של ממש עבור חובבי העיצוב, אנשי מקצוע בתחום ולעיתים גם אנשים מן השורה. שבוע העיצוב במילאנו, המתקיים בימים אלו (17-22.4), עונה על ההגדרה הזו. במסגרתו מתקיימת זו השנה ה-57 תערוכת Salone del Mobile, הנחשבת לאחד האירועים החשובים בעולם העיצוב.

התפריט של שנת 2018 מעניין שבכל שנה אחרת, אם לא אפילו יותר. בסך הכול צפויים להיות כאן 1,841 מציגים, הנחלקים למספר מתחמים. מלבד תערוכות המטבחים (EuroCucina) והאמבטיות (International Bathroom Exhibition), ניתן לפגוש את מותגי העילית, אזורים המתמקדים בטכנולוגיה למטבח (FTK), תוצרים של 650 מעצבים צעירים וכשרוניים (תחת SaloneSatelite), תצוגות חדרי אמבטיות (International Bathroom Exhibition) ועוד. הפריטים המוצגים כאן הם מכל סגנונות העיצוב, וללא צל של ספק רבים מהם יהפכו למגמות או לטרנדים שצפויים להשפיע על השוק הישראלי. אתם יכולים לצפות גם כאן למוצרים חדישים ומרחיקי לכת, כמו למשל "שולחן מתחת לעץ" של Aran Cucine – שולחן/כיריים מעוצבים, במרכזו לא אחר מאשר עץ פירות.

photo by: Saverio Lombardi Valluri

"כשמתבוננים באלפי האנשים הזורמים לביתנים בכל יום, פשוט להבין מדוע Salone del Mobile Milano אינה רק מתחם סחר פשוט, אלא חוויה גלובאלית ורגש שמושכים חברות, אנשי קריאייטיב, אנשי תקשורת ומקצוענים מכל רחבי העולם", מתאר העומד בראש התערוכה, קלאודיו לוטי. "במהלך ימים אלו מוצת הדיאלוג ההתחלתי, הטהור והפורה בין יצרנות לבין יצירתיות, שיאפיין את הפרויקטים הגדולים הצפויים בחודשים הקרובים".

מלבד התערוכה עצמה, נערכת בעיר מילאנו חגיגה של ממש בימים אלה, עם אירועים הנערכים במספר מוקדים בעיר. חלק מהחוויה הוא לצפות בפריטים ובמוצגים אשר נחשפים לקהל הרחב מחוץ לתערוכה הרשמית ("Fuori Salone" – "מחוץ לסלון"), בחלק אלטרנטיבי מסקרן לא פחות. כאן העיצובים בהחלט יכולים להיות פרועים ויצירתיים, מה שעולה בקנה אחד עם הדרישות של רבים מהאופן בו הם מאבזרים את המטבח שלהם.

צוות מגזין עיצוב המטבח נמצא בתערוכה ויעביר לכם את כל הדיווחים, ההתרשמויות, החידושים והטרנדים. על רובם תוכלו לקרוא גם במגזין השנתי המודפס, שייצא בחודשים הקרובים.

photo by: Saverio Lombardi Valluri

הפרסום שלך יכול להיות כאן!

עוד כתבות

מילון מושגים מא׳ ועד ת׳
מתכננים לעצב מטבח חדש, שפת המטבח נשמעת לכם זרה ולא מוכרת, כמו בהרבהתחומים בחיים ישנם מושגים...
מינימליזם בלופט יוקרתי באתונה
רוני רבינו הלופט ממוקם ברובע מגורים יוקרתי, בחלקו הצפוני של המרכז ההיסטורי של אתונה ונקרא "קאזה...
הווילה המדהימה אותה עיצב המעצב האיטלקי מרטיני באגם מישגן
רוני רבינוהמבנה הארכיטקטוני של הבניין מכיל רמזים קולוניאליים וויקטוריאניים קלאסיים בו זמנית. זהו בית בהיר במיוחד שעומד...
Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז
Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז בעיצוב אדריכלי Vudafieri-Saverino Partners ממילאנו, החלל החדש של La Maison...