בואו לעקוב אחרינו

לוגו 3
צומת כנות ירוק 85

בנגרייה בכפר אנו מבצעים ומנגרים את כל עבודות הנגרות בדגש על עיצוב אישי לרצונו של הלקוח.  זו לא קלישאה אלא הבטחה לשמה. רצון הלקוח נעוץ בראש העדפותינו ואנו זורמים עם הלקוחות שלנו בכל סגנון וחלום שחלמו  להגשים בדיוק ולא ליד . בתוך כך, השימוש בחומרים

בגיא קיצ'ניס ללא פשרות - עץ טבעי כפי שזה נשמע כך אנו עובדים ומעצבים. כמו כן, התאמות אישיות לתקציב ורצון למטבח חכם וריהוט ואביזרים משלימים למטבח בימינו.

מלבד מטבחים מעוצבים אנו מנגרים את כל עבודות הנגרות כולל פנים וחוץ. הרשימה ארוכה - ואנו מבינים שזמנכם קצר בשיטוט קצר באתר תוכלו להתרשם ממגוון העבודות עבור כל רהיט שאי פעם חלמתם ורציתם לביתכם.  דפדפו בקטלוג החדש ובו פרויקטים ללקוחות שלנו.  התמונות לגמרי לא להמחשה בלבד אלא מציאות אמיתית שקיימת בבתים שונים של לקוחותינו ברחבי הארץ.

ראוי להדגיש שאני מגיעים לכל מקום בארץ - מדן ועד אילת . הצוותים שלנו נהנים מכל רגע לעצב מטבח במטולה כשבצד השני ישנו צוות נוסף שמרכיב גרם מדרגות לולייני בוילה במצפה רמון .

מעוניינים במטבח מותאם למאה ה-21 מבלי להחמיץ את החלום כבר במאה הזו...

פנו אלינו עוד היום לייעוץ אדריכלי ותכנון המטבח או כל ריהוט משלים ואחר לבית, למשרד ולכל חלל שדורש למלא ולעצב ברהיט כזה או אחר.  ה-say שלנו נעוץ בשמירה על אלגנטיות המשלבת כל טרנד עכשווי.

רוצים שיחזרו אליכם מבית העסק?

מודעת פרסום - הלקוח לא אהב

רוצים לקבל הצעה מהחברה?