בואו לעקוב אחרינו

קוביז
קוביז לוגו לבן על שחור

סניפים

הרצליה - שנקר 14 - 0777222284

מישור אדומים - המייסדים 15 - 0777222280

ראשון לציון - אליעזר מזל 4 - 0747576635

עוד סניפים סגור
25-Set29

קדמת הטכנולוגיה במוצרי החשמל

המטבח שלנו עובר מהפכה. הדבר ניכר לא רק בעיצוב שלו, אלא גם באפשרויות הבחירה המגוונות של מוצרי החשמל למטבח.

אדריכלים ומעצבים רבים מגיעים אל אולמות התצוגה שלנו עוד בשלב תוכניות הבניה של הבית, כדי לתכנן את התשתיות של חלל המטבח בהתאם למוצרי החשמל שהם רוצים לשלב במטבח.

אפשרויות הבחירה הן עשירות ומגוונות, כאשר השירות האישי והמקצועי שניתן לקבל באולמות התצוגה מאפשר לדייק את הבחירות ולהתאים אותן לעיצוב המטבח.

קבוצת קובי מובילה את תחום שיווק מוצרי החשמל בישראל מזה שבעה עשורים ומהווה שם נרדף לאיכות, למצוינות ולשירות בלתי מתפשר. הקבוצה החלה את דרכה בראשית שנות ה-50 כחנות רהיטים ומוצרי חשמל קטנה בטבריה, בניהולו של סב המשפחה יוסף קובי ז"ל.

בנו אליעזר הצטרף לעסק בשנות ה-70 ולמד את רזי המקצוע. בשנות ה-80 הצטרפו לקבוצה בניו של אליעזר והחלו לייבא מוצרי חשמל איכותיים ונחשקים, על מנת לחסוך את פערי התיווך הגבוהים ולהציע לצרכן את התמורה הטובה ביותר למחיר.

בעידן שבו אנו רוכשים מוצרי חשמל בלחיצת כפתור ברשת, בקוביז לא מסתפקים רק באתר אינטרנט אלא משלבים את השירות המקוון עם מתן יחס אישי ומקצועי. לאורך כל שנות פעילותה של החברה, חרטנו על דגלנו שמירה על רמת שירות גבוהה.

היועצים המקצועיים בחברה הוכשרו להעניק לכם מידע מדויק והדרכה מלאה על כל מוצר שתחפצו. הם יסייעו לכם בבחירת הדגם והמותג הנכון עבורכם, שיענה על כל דרישותיכם.

אנו מחדשים ומעדכנים באולמות התצוגה  כל העת במוצרים הכי חדשים ומיוחדים שנכנסים לשוק.

במחלקת הייבוא של החברה ניתן לבצע ייבוא אישי בו מלווים את הלקוחות בתהליך כולו: החל משלב הבחירה ועד להגעת המוצר לביתכם.

אנו מזמינים אתכם לפגישת יעוץ באחד מאולמות התצוגה שלנו.

 

רוצים שיחזרו אליכם מבית העסק?

3-Set04

רוצים לקבל הצעה מהחברה?