בואו לעקוב אחרינו

אוהבים יין ? הנה מוצר חובה לבית שלכם – מקרר יין

שיתוף הפוסט

בבחירת מקרר יין, חשוב ראשית להתייחס למספר הבקבוקים שהוא יכול להכיל. יש להתאים את הנפח שלו למספר בקבוקי היין שאתם נוהגים להחזיק בבית. מומלץ לרכוש מקרר גדול ממספר זה, כדי שתוכלו להגדיל את המבחר שבביתכם. חשוב לציין שיש הבדל גדול בין מקררים ליין לבן וליין אדום בכל הנוגע לשימוש ולטמפרטורה שבה מוגש כל סוג יין.

בדומה למקררי המזון, גם מקררי יין שונים זה מזה. לא תמצאו כאן יחידת הקפאה, כמובן, ולכן מקרר יין יכלול דלת אחת בלבד. הטכנולוגיה לעולם תהיה No Frost, אך היא תשלב טכנולוגיות של הזרמת לחות וקביעת הטמפרטורה הנכונה. מקררים מתקדמים, שיהיו לרוב גדולים יותר, יכילו אזורים שונים לסוגי בקבוקים שונים, ויאפשרו קביעת טמפרטורה ולחות המתאימות לשימור של סוגי היינות השונים.

למקררי יין יש מאפיינים נוספים, דוגמת מדפים נשלפים, תאורה שאינה פולטת חום, מערכת אנטי-בקטריאלית לסינון האוויר מחיידקים, תצוגה דיגיטלית וזכוכית החוסמת את קרני השמש.
כמו מקררים רגילים – וכמו כל מוצרי החשמל – גם מקררי היין נבדלים זה מזה בעזרת תו האנרגיה, הקובע את מידת צריכת האנרגיה שלהם.

SUBZERO

סגנון ועיצוב מקררי יין

בכל הקשור לסגנון העיצובי, כמו המקרר הרגיל, גם מקררי היין יכולים להשתלב בקו ארונות המטבח או לעמוד בנפרד מהם. אם הם חלק מהארונות, הם יכולים להתמזג איתם לחלוטין בעזרת התאמת הדלת לשאר דלתות המטבח, או לבלוט החוצה באמצעות השוני בדלתות. מקררי היין לרוב אינם מתבלטים מבחינה עיצובית, משום שרוב המותגים המובילים שמים דגש בעיקר על אופי המקרר ועל תפקודו. יחד עם זאת, המותגים המובילים מציגים מבחר מסוים של עיצובים בגימורים שונים, צבעים וציפויים שונים.

הפרסום שלך יכול להיות כאן!

עוד כתבות

מילון מושגים מא׳ ועד ת׳
מתכננים לעצב מטבח חדש, שפת המטבח נשמעת לכם זרה ולא מוכרת, כמו בהרבהתחומים בחיים ישנם מושגים...
מינימליזם בלופט יוקרתי באתונה
רוני רבינו הלופט ממוקם ברובע מגורים יוקרתי, בחלקו הצפוני של המרכז ההיסטורי של אתונה ונקרא "קאזה...
הווילה המדהימה אותה עיצב המעצב האיטלקי מרטיני באגם מישגן
רוני רבינוהמבנה הארכיטקטוני של הבניין מכיל רמזים קולוניאליים וויקטוריאניים קלאסיים בו זמנית. זהו בית בהיר במיוחד שעומד...
Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז
Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז בעיצוב אדריכלי Vudafieri-Saverino Partners ממילאנו, החלל החדש של La Maison...