בואו לעקוב אחרינו

מה מומלץ לבדוק במעבד מזון לפני רכישה?

שיתוף הפוסט

מעבד מזון

ממדי מעבד המזון

ממדיו של המעבד תלויים כמובן בהספק המנוע ובקיבולת הקערה שלו, אך יש גם מעבדים זהים בנתונים אלה ושונים בגודלם. להכנת מזון למשפחה בת 3-5 נפשות תתאים קערה בנפח 2.5-3 ליטר. לצורך קנה מידה, קערה בנפח 2.5 ליטר מתאימה להקצפה של 6 ביצים לעוגה או 4 ביצים למרנג, לקיצוץ של כ-750 גרם ירקות ולעיבוד של כ-800 גרם בצק. המעבדים כוללים קערות עשויות מפוליקרבונט עמיד, וחלקם אף מאובזרים בקערה נוספת בנפח של 1.2 ליטר.

עוצמת המנוע של המעבד

עוצמת המנוע נמדדת בוואטים. הספק מנוע של עד 500 ואט מתאים למעבד קטן עם קערה בנפח של עד 1.5 ליטר ולשימוש קצר עם חומרי גלם לא קשים. הספק מנוע של 800 עד 1000 ואט יתאים לרוב המשימות. יש דגמים בעלי הספקים גדולים יותר, הנמכרים עם קערה בנפח של 4 ליטר ומיועדים לשימוש מאסיבי וממושך.

מעבדי מזון משולבי בלנדר

מעבד המזון יכול להתמודד כמעט עם כל מטלות עיבוד המזון. למרות זאת, ניתן למצוא מעבדי מזון המשלבים את הבלנדר בתוכם. בחלקם הבלנדר מותקן כתושבת נוספת, המאפשרת הפעלה בו-זמנית של המכשיר, בעוד שבאחרים מותקן הבלנדר בתושבת נפרדת.

חידושים נוספים אופציונאליים

דגמים שונים של מעבד מזון כוללים פונקציה להפעלה מהירה וקצרה של המכשיר. חידושים נוספים הם מרית, תא פנימי לאחסון כבל החשמל, קופסא לאחסון האביזרים, דוחסן מזון כפול ושקוף עם מדיד להוספת נוזלים וגליל המאפשר דחיסת חומר הגלם. לחלק מהדגמים מצורף מעמד או מארז לכל האביזרים.

הפרסום שלך יכול להיות כאן!

עוד כתבות

מילון מושגים מא׳ ועד ת׳
מתכננים לעצב מטבח חדש, שפת המטבח נשמעת לכם זרה ולא מוכרת, כמו בהרבהתחומים בחיים ישנם מושגים...
מינימליזם בלופט יוקרתי באתונה
רוני רבינו הלופט ממוקם ברובע מגורים יוקרתי, בחלקו הצפוני של המרכז ההיסטורי של אתונה ונקרא "קאזה...
הווילה המדהימה אותה עיצב המעצב האיטלקי מרטיני באגם מישגן
רוני רבינוהמבנה הארכיטקטוני של הבניין מכיל רמזים קולוניאליים וויקטוריאניים קלאסיים בו זמנית. זהו בית בהיר במיוחד שעומד...
Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז
Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז בעיצוב אדריכלי Vudafieri-Saverino Partners ממילאנו, החלל החדש של La Maison...