בואו לעקוב אחרינו

המטבח המודרני מציג כיורים חדשים

שיתוף הפוסט

עשויים ממגוון חומרי גלם

איכות החומר שממנו עשויים הכיורים החדשים מתעלה על מה שידענו עד כה, ולמרות שהכיור הוא פריט סטנדרטי, דגמי הכיורים החדשים מציגים יכולת מרשימה להתאים לצבע השיש על מנת להשתלב באופן הרמוני בעיצוב המטבח.
הכיורים שעשויים מהחומר קוריאן יכולים להיות מעוצבים במגוון צורות וגדלים והם גם מגיעים בשלל צבעים, וזה בתורו מאפשר גם למעצבי הפנים התובעניים ביותר להגשים את החזון היצירתי שלהם. יתרון נוסף של כיורי קוריאן בא לידי ביטוי בכך שהם קלים מאוד לניקוי ולתחזוקה והמרקם החלק שלהם נשמר לאורך זמן. מלבד הפן העיצובי של הכיורים, בזכות מאפייני חומרי הגלם החדישים מהם הם עשויים, ניתן להצביע על יתרונות נוספים, ביניהם: קלות ניקיון ועמידות בפני חום, שריטות וכתמים. עכשיו דמיינו לכם כיור צבעוני או כיור שמואר בתאורת לד, שהצבעים שלו מתחלפים או משתנים לפי הטמפרטורה של המים. גם זה אפשרי היום הודות לטכנולוגיות החדשות. לצד אלה ,קיימים גם כיורים העשויים מגרניט, שנחשבת לאבן החזקה בעולם, ובזכות טכנולוגיית Puradurהם אינם סופגים לכלוך כלל, ולכן גם מגיעים עם אחריות נגד שריטות לכל החיים! ואם אתם דואגים לכשרות, לחומר הסיליגרניט, ממנו עשויים הכיורים הללו, ישנו אישור כשרות והגעלה לפסח ע"י מכון צומת, ולכן הדגם הכפול של הכיור הנ"ל מתאים ביותר לשומרי הכשרות. דרך אגב, מספר כיורים במטבח הוא לא רק מענה לצרכי הכשרות, אלא גם טרנד חדש בעיצוב המטבח המציע שילוב כמה כיורים קטנים במטבח. אחד לצרכי שטיפת הכלים, שיהיה ממוקם מול החלון או בפינה הרחוקה של החלל; אחד בתוך האי למטרת שטיפת הירקות והפירות; ואחד נוסף במרחק קצר מהכיריים, שנועד למילוי הסירים עם המים לפני העלאתם על הגז, מה שיחסוך מכם לסחוב סירים כבדים מהכיור עד לכיריים.

Timeline50

רב-שימושיים

המטבחים הקטנים, שמצריכים התאמה פונקציונאלית מאוד של האביזרים, הולידו מגמה של פיתוח מוצרי מטבח רב-שימושיים. מכיוון שהזרם המרכזי של העיצוב הוא אורבאני, זה משרת את חללי המגורים הקטנים בצורה הטובה ביותר. עבור מטבחים כאלה עוצבו כיורים המגיעים עם כיסוי שבנוי על גבי מערכת הזזה, או כיורים בעלי מערכת ניקוז הסמוכה אליהם, אשר מאפשרת לשמור על משטח העבודה שלצד הכיור יבש לחלוטין. שתי ההמצאות הללו גאוניות עבור המטבחים הקטנים, שהופכים באמצעותם להרבה יותר שמישים.

הפרסום שלך יכול להיות כאן!

עוד כתבות

מילון מושגים מא׳ ועד ת׳
מתכננים לעצב מטבח חדש, שפת המטבח נשמעת לכם זרה ולא מוכרת, כמו בהרבהתחומים בחיים ישנם מושגים...
מינימליזם בלופט יוקרתי באתונה
רוני רבינו הלופט ממוקם ברובע מגורים יוקרתי, בחלקו הצפוני של המרכז ההיסטורי של אתונה ונקרא "קאזה...
הווילה המדהימה אותה עיצב המעצב האיטלקי מרטיני באגם מישגן
רוני רבינוהמבנה הארכיטקטוני של הבניין מכיל רמזים קולוניאליים וויקטוריאניים קלאסיים בו זמנית. זהו בית בהיר במיוחד שעומד...
Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז
Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז בעיצוב אדריכלי Vudafieri-Saverino Partners ממילאנו, החלל החדש של La Maison...